ADAMET CNC toczenie Jarocin obróbka metali skrawaniem CNC

ADAMET Adam Wysocki toczenie Jarocin cnc

Innowacyjne technologie dla zrównoważonej produkcji

Integracja procesów, Automatyzacja, Cyfryzacja i Zrównoważony Rozwój: DMG MORI kształtuje przyszłość produkcji obrabiarek dzięki kompleksowym rozwiązaniom produkcyjnym.

ADAMET Adam Wysocki toczenie jarocin cnc

Początek roku 2023: Od 30 stycznia do 11 lutego 2023 r. w największym niemieckim zakładzie DMG MORI w Pfronten ponownie odbędzie się tradycyjny Open House. Na powierzchni wystawowej 3.800 m² DMG MORI będzie świętować, wraz z 5.000 odwiedzających, siedem światowych premier. Wśród tokarek będzie można zobaczyć model CTX 350, który łączy to, co najlepsze z poprzednich serii CLX i CTX alpha. DMG MORI zaprezentuje tokarki T1 i T2 do toczenia uniwersalnego na poziomie podstawowym. Ponadto pojawi się 3-osiowa frezarka M2 jako większa siostra modelu M1.

W zakresie 5-osiowego frezowania symultanicznego zaprezentowane zostaną DMU 40 i nowa generacja frezarek monoBLOCK oraz DMF 300|11. Wysokie standardy automatyzacji zaprezentowane zostaną na 14 autonomicznych rozwiązaniach produkcyjnych z łącznie 28 wystawionych obrabiarek CNC ze wszystkich obszarów technologicznych. Jedną z atrakcji jest CTS (Central Tool Storage), centralny magazyn narzędzi, który umożliwia zautomatyzowane dostarczanie narzędzi. […]